Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i wygodzie Klientów firma Ewmar ujęła w swojej ofercie system rynny półokrągłej produkowanej na odpowiedni wymiar w jednym odcinku. Innowacyjność metody polega na produkcji rynny o dowolnej długości odpowiadającej dokładnie wymiarom dachu bezpośrednio na placu budowy. Oferta została doceniona zarówno przez inwestorów, jak i samych dekarzy dokonujących montażu rynien.

Stalowy system rynnowy "Victoria" to rozwiązanie bezpieczne, ograniczające do minimum ryzyko wystąpienia uszkodzeń, wywołanych przez wodę i wilgoć. Jednym z niewątpliwych atutów naszych orynnowań jest łatwość i szybkość montażu, ponieważ zastosowane rozwiązania zostały zaprojektowane z myślą o komforcie naszych Klientów.

Szczególne zalety wynikające ze stosowania systemu:

  • innowacyjność – oprócz tradycyjnego sposobu montażu stosuje się specjalne, wewnętrzne uchwyty stalowe ECO poprawiające estetykę i ułatwiające montaż oraz stanowiące o atrakcyjności cenowej naszego produktu;
  • klasyczne haki o grubości 5 mm wzmocnione dzięki odpowiedniemu profilowi;
  • złączki rynnowe z uszczelką EPDM gwarantujące szczelność połączeń;
  • unikatowe rozwiązanie montażu rury spustowej za pomocą zaciskowej obejmy niewymagające użycia dodatkowych narzędzi;
  • zastosowanie do produkcji wszystkich elementów systemu najlepszego surowca – fińskiej stali firmy RUUKKI powlekanej dwustronnie powłoką Pural o grubości 50 mikronów;
  • możliwość dopasowania całego orynnowania do wszystkich dostępnych na rynku pokryć dachowych.

Warto podkreślić, że wszystkie prefabrykowane części systemu "Victoria" cechują się dokładnością wymiarów, szczelnością i łatwością montażu. Dodatkowo estetyczne wykonanie, odporność na odbarwienia i duży wybór kolorów stwarzają możliwość dopasowania do każdego rodzaju budynku.

Ze względów technicznych związanych różnicami matryc i ekranów monitorów, przedstawione kolory mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych.